D&R – İçeride Hiç Kimse Yok !

Dün Doğuş Power Center’da işim vardı, yaklaşık yarım saatim boştu, bu nedenle oturup bir kahve içerken bir gazete veya dergi okumaya karar verdim ve bunları almak için D&R’a uğradım.

İçerisi boştu, kapıdan girdiğimde müzik çalmaya başladı, sanırım bunun sebebi dükkan çalışanlara müşteri geldiğini haber vermek.

Gazete yoktu, 5-10 dakika dergilere baktım ve 2-3 dergi alarak kasaya baktım, kasada kimse yok. Etrafta bir çalışan aradım, ortalıkta HİÇ KİMSE YOK. 2-3 dakika belki gelen olur diye bekledim, hala kimse yok ve öyle gözüküyorki kimsenin gelmeye de niyeti yok.

Dergileri bırakıp çıkarken, para kazanmak amacıyla orayı açanları, bu işsizlikte iş bulup orada çalışma (yoksa çalışmama mı ?) şansı yakalayanları, bir simit al ekonomi dönsün diyen abuk ilanları düşünüyordum.

_________________________________
Bu yazıyı beğendinizse aşağıdaki SHARE ON FACEBOOK veya TWEET THIS e basarak paylaşmanız benim çok işime yarayacaktır.

Teşekkür ederim.

One Reply to “D&R – İçeride Hiç Kimse Yok !”

  1. Sıklıkla adı geçen D&R şubesine uğrarım. personeli güler yüzlü davranmakla beraber genellikle arka odada oluyor(CD’lerin hizasında sağda). Benzer durum başka D&R’larda da başıma geldi. hatta dün aradığım kitap konusunda Capitol D&R’da ihtiyaç duyduğum yardımı alamayınca sinirlenip çıktım. Aynı akşam Nautilus’a da yolum düştü, Megavizyon’a girip aradığım kitabı bulamayınca yardım istedim. Kalabalığa rağmen bekletmeden yardımcı oldular. bana yalnızca bir kitaplık adam olarak bakmamaları(bilinçli miydi bilmiyorum..)sevindiriciydi.

Leave a Reply