PETROL OFİSİ

Dünkü PETROL OFİSİ – SABUNCU PETROL – YAHŞİ yazısının bir kopyasını Petrol Ofisine mail ile gönderdim, amacım Petrol Ofisinin tepkisini görmek.

08:10 Petrol Ofisine mail gönderdim,
09:45 Petrol Ofisinden mail geldi !!!!!

Doğrusunu söylemek gerekirse bu kadar çabuk tepki beklemiyordum, mail’de sadece telefon numaramı sormalarına rağmen bu hız beni umutlandırdı.

13:00 sıralarında telefonum çaldı ve Petrol Ofisi Müşteri hizmetlerinden bir hanım beni aradı, hızlı bir şekilde kendini tanıttıktan sonra, Petrol Ofisi bayilerinin, Petrol Ofisi kampanyalarına katılıp katılmamakta serbest olduklarını, ve isteyen bayilerin kampanyalara katılmayabileceğini açıkladı.

Ben buna tepki gösterdim ve o zaman bir tüketici olarak bayilerini kontrol edemeyen Petrol Ofisi kampanyalarının yanıltıcı olduğunu ve kendilerine olan güvenimi kaybettiğimi söyledim. Sanırım tepkimi anlamayan hanım daha önce söylediği şeyleri şeyleri tekrar etmekle ve beni tekrar arayacağını söylemekle yetindi.

14:46 da tekrar arandım ve aynı hanımdan, sözkonusu bayinin bayilik anlaşmasının iki sene önce iptal edildiği bilgisini verdi, bende o zaman niye koskoca Petrol Ofisi toteminin benzincinin önünde durduğunu sorduğumda da en kısa zamanda (2 yıl sonra – belki ) ilgileneceklerini söyledi.

Evet tepki zamanı çok kısa idi, etkilendim, ancak şikayetime gelen yanıtlar, beni tatmin edeceğine benim kafamda daha da fazla sorular oluşturdu.

1.Petrol Ofisi yaptığı kampanyalarda bayilerin tam katılımını sağlıyamıyorsa ben bu firmaya ne kadar güvenebilirim ?
2.Petrol Ofisi bayilik anlaşmasını iptal ettiği bayilerin önünden logosunu 2 yıl içerisinde alamıyor ve beni aldatmalarına gözyumuyorsa, kime güveneceğim.
Tüm bunların bana gösterdiği sonuç ise, bu firma müşteri ilişkileri departmanını sadece laf olsun diye kurmuş ama müşteri ilişkilerine inanmayan bir firma.

İnanmayarak yaptığınız herşey size negatif olarak geri dönecektir.

Not : Resim sözkonusu bayinin dün çekilen resmidir.

_________________________________
Bu yazıyı beğendinizse aşağıdaki SHARE ON FACEBOOK veya TWEET THIS e basarak paylaşmanız benim çok işime yarayacaktır.

Teşekkür ederim.

Leave a Reply