TEŞEKKÜRLER KFC

Bugün KFC (Kentucky Fried Chicken) den broşürlerine bakarak 2 adet 10 Parça Hot Wings menü siparişi verdik, menü fiyatı 15 TL, iki adet 30 TL. 10 dakika sonra KFC’den bir telefon geldi ve siparişimiz teyidettikten sonra 20 Parça Hot Wing Menü fiyatının 23 TL olduğu uyarısnı yaptılar ve 2 Adet 10 Parça Hot Wing menü yerine bunu almanın daha ucuz olduğunu, siparişi verirken uyarılıp uyarılmadığımızı sordular. Uyarılmamıştık ve uyarıları için teşekkür ederek 20 Parçalık menünün siparişini verdik.

Elimdeki broşüre bakınca bu farkı görmediğimi ankadım.

Fiyatın daha düşük olmasına rağmen uyarılmak hoşuma gitti, KFC’nin müşterisini düşündüğünü görmek, uyarılmak güzel ve hoş şeyler, tabiki firmaya olan güveni de artırıyor. Bunlara alışık değiliz, ama tüm firmaların bizleri böyle şeylere alıştırmaları gerekmez mi ?

_________________________________
Bu yazıyı beğendinizse aşağıdaki SHARE ON FACEBOOK veya TWEET THIS e basarak paylaşmanız benim çok işime yarayacaktır.

Teşekkür ederim.

One Reply to “TEŞEKKÜRLER KFC”

  1. Bursa Carrefour subenizde arkadsmla siparis verirken yanik olmamasni istegimizi soyledgmzde arkdadn bir beyefendi mudurdu sanrm dha oncesnhde bi sorn mu yasadniz diye sordu anlattgmzda cok guzel bir sekilde aciklma yapti guleryuzleri ve musteri odakliliklaryla cok memnun kaldik teskkurler

Leave a Reply