THY INTERNET SİTESİ

2-3 yıldır tüm THY biletlerimi internet üzerinden alıyorum ve THY bir çok havayolundan önce bu hizmeti oturtmuş olması bana çok büyük keyif veriyordu.

Ancak son iki haftadır ya sistemde bir sorun var, Ya da ben bunca zamandır yaptığım işlemi unuttum, geçen haftada bu haftada işlem bir noktada (yolcu bilgilerine geldiğinde) takılıyor ve başa döndürüyor. Yardım ve bizi arayın bağlantıları çalışmıyor ve bileti mecburen telefon ile almak zorunda kalıyorum, hem zaman kaybı hem de Romanya – Türkiye telefon konuşmasının bedeli.

Herzamanki gibi iyi başlanan bir iş sürdürülemiyor.

Ben bitti sanıyordum ama bitmemiş, rezervasyona telefon ettim, tüm bilgileri verdim, ancak ekranlarında uçuşları göremediklerini söyleyip dış hatlara aktardılar, dış hatlar rezervasyonumu yaptı ancak bu uçuş için bileti internet den alamayacağımı, telefon ile de yapamayacağımı bilgisini verdiler ve şehirdekiş satış ofisine yönlendirildim.

Bakalım bundan sonra ne olacak !!!

Tabiki rezillik bitmemiş, telefon ile bileti alabildim, tam 20 dakika süren bir mücadeleden sonra. Söyleyebileceğim tek şey &%+WE(!_/E+

Bu arada internet sitesinin çalışmadığını teyidettiler, benim bildiğim en az 10 gündür çalışmıyor, tüm teknik olanakları olan HY nin bunu 10 günde hallededemesi mümkünmü ? Bari en azından sitenin çalışmadığını sitede söyleyerek insanların vakit kaybetmesini önleseler !!! Ama nerede insana saygı, müşteriye saygı ?

_________________________________
Bu yazıyı beğendinizse aşağıdaki SHARE ON FACEBOOK veya TWEET THIS e basarak paylaşmanız benim çok işime yarayacaktır.

Teşekkür ederim.

Leave a Reply