TANITIM ve BİLGİLENDİRME

Merhaba,

Uzun yıllar birçok ülkede yöneticilik yaptıktan sonra yönetim danışmanlığı ve yönetim eğitimleri vermekteydim. Yurt dışında aldığım bir proje nedeni ile bir süre ara vermiştim ve tekrar başlamak istiyorum ancak artık şirket kurmak veya kendim yapmak yerine şirketlere destek vermeyi arzu etmekteyim.

Sizlere yazmamın nedeni de, eğitğim konularında sizlerle işbirliği yapıp yapamayacağımı öğrenmek.

Hazır olduğum ve hemen verebileceğim eğitimler için https://blog.tkaraca.com/egitimler/ linkine bakabilirsiniz. Bunların dışında sizlerin yapmayı düşündüğünüz eğitimler konusunda bilgi verirseniz yapıp-yapamayacağımı söyleyebilirim.

Listede görmediğiniz, ağırlıklı olarak KOBİ yöneticileri için hazırlamış ama hiç uygulamamış olduğum MikroMBA adlı bir programım var (yıllar önce hazırlamıştım, daha sonra bu ismi sahiplenenler oldu), bu konuda draft bilgi için de MikroMBA linkindeki sunuma bakabilirsiniz (bilgisayarınızın sesini açın lütfen).

Business Model You ve Business Model for Teams ilginç eğitim konularıdır. İsimleri tıkladığınız takdirde linklere ulaşabilirsiniz. Bunlarla ilgili kısa bir tanıtım sunumu da hazırlamaktayım.

Ayrıca bilgi için, tüm eğitimleri İngilizce de verebilirim.

İlginiz için teşekkür ederim.

İyi günler dilerim

Tufan Karaca

+90 533 560 5220

Not : Referans listesini https://blog.tkaraca.com/referans-listesi/ sayfasında görebilirsiniz.