İş Planı TV YAYINDA

Uzun zamandır yapmaya çalıştiğim İş Planı TV web üzerinden artık yayında. Aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak izleyebilirsiniz.

Is Plani, Egitim, Danismanlik
http://isplani.web.tv/
Çok yakında haftanın belirli gün ve saatlerinde canlı yayın da yapacağız. Bu canlı yayınlarda sizlerin önceden belirlediği yönetim ve girişimcilik konuları işlenecek, konu ile ilgili tanınmış kişiler dahil edilecek ve ayrıca canlı olarak e-mail ve twitter üzerinden soracağınız sorulara yanıt verilecek.

Sizlerden ricam, hangi gün ve saatlerde canlı yayını izleyebilirsiniz ? Ve hangi konularda canlı yayın tercih edersiniz ?

Hemen aşağıdaki yorum yaparak bunları belirtirseniz çok yardımcı olursunuz. Ayrıca buraya yorum yapanlar arasından seçilecek 1 kişiye Aysan Doğaner’in yeni kitabı “Girişimcilik Okulu” ve bir kişiye de benim yazdığım “Girişimciler İçin Kolay ve Hızlı İş Planı Hazırlama” kitapları hediye edilecektir.

One Reply to “İş Planı TV YAYINDA”

  1. Merhaba Tufan Bey,
    Sabah saatleri özellikle ofisteki işleri hafiflettikten sonra 10:00 gibi zihinlerimiz yorgun değilken daha faydalı olur.
    İş planı haricinde Girişimcilere öneriler,Girişimcilerin karşılaşacağı sorunlar,girişimcilerin yaptkları hatalar ve kriz yönetimi,Girişimci Finansmanı gibi konuların çok faydalı olacağını düşünüyorum
    İyi çalışmalar

Leave a Reply