ÖZÜ MAKEATHON by Tufan Karaca on February 26, 2019March 9, 2019 ÖZÜMAKER’ın düzenlediği ÖZÜ MAKEATHON da konuşmak, gençlerin fikirlerini dinlemek çok keyifli ve heyecan verici idi. ÖZÜMAKER yöneticileri ile Paylaşmak için:LinkedInTwitterFacebookPrintWhatsAppTelegramPocketEmailLike this:Like Loading... Continue Reading Previous article KÜLTÜR REKLAMI KAHVALTIDA YERNext article ABARTMADIK MI BU GİRİŞİMCİLİĞİ?